1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Niebieski album na zdjęcia, Alicja album z kwiatkiem, pamiętnik dla dziewczynki (nr 6024517)

NIEBIESKI ALBUM NA ZDJĘCIA, ALICJA ALBUM Z KWIATKIEM, PAMIĘTNIK DLA DZIEWCZYNKI

VictoriaWeddingArt

Cena: 250 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Księga gości i/lub Album/ Pamiętnik. Wykonany przez pracownię VictoriaWeddingArt. Ręcznie wykonana, twarda okładka pomalowana ręcznie farbami akrylowymi, a także pozłocona. Okładka ma charakterystyczne wypukłości, które nadają wyjątkowy charakter tej księdze. Udekorowana ręcznie zrobionym kwiatem. Na okładce lub na pierwszej stronie księgi istnieje możliwość dodania spersonalizowanego napisu, np. imiona Pary Młodej, datę ślubu bądź tylko imię. Wewnątrz księgi jest 140 białych stron, o gramaturze 120g. Kartki są wszyte ręcznie. Księgę można wykorzystać jako album na zdjęcia, życzenia gości weselnych, jak i na pamiętnik. Format Księgi A5. Album zwiazany jest złotą kokarda. ALBUM JEST GOTOWY DO WYSYŁKI.

TAGI: #album na zdjęcia, #księga gości weselnych, #księga gości z personalizacją, #pamiętnik dla dziewczynki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy VictoriaWeddingArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top