1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Inne
  4.  > Niedźwiadek (nr 6421804)

NIEDŹWIADEK

Ingebiorg

Cena: 127 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 21,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Przedstawiam Wam szydełkowego niedźwiadka. Niedźwiadek powstał z włóczki bawełniano poliakrylowej. Wypełniony jest watą poliestrową. Mierzy ok 23,5cm. To jednak nie wszystko. Niedźwiadek posiada osobowość :) Nasz przyjaciel uwielbia obserwować motyle. Od wczesnej wiosny, każdego dnia, siada na łące z kubkiem mleka z miodem. Nigdy nie wypija całego sam. Kilka kropel pozostawia na liściach łopianu, właśnie dla swoich ulubieńców. Czasem, z wdzięczności, któryś z nich siada mu na nosie i uśmiecha się porozumiewawczo ;)
Kolor niedźwiadka może różnić się nieznacznie, ponieważ każdy monitor może posiadać różne ustawienia. Na fotografiach dodatkowych pokazuję zdjęcie przykładowego niedźwiadka z dzieckiem. Łatwiej dzięki temu wyobrazić sobie jego wielkość.

TAGI: #dekoracja, #miś, #rekwizyt, #szydełkowy miś
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ingebiorg

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top