1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Niemiecki skarbczyk Im kreuz ist heil. Piękny ! (nr 5954120)

NIEMIECKI SKARBCZYK IM KREUZ IST HEIL. PIĘKNY !

atelier Brocante

W dniach 27.08.2021 - 03.10.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 03.10.2021.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Niemiecki skarbczyk - Im kreuz ist heil - W krzyżu jest zbawienie. Pochodzi prawdopodobnie z pierwszych lat XX wieku.
Piękna , stara książeczka z pożółkłymi kartkami , z piękną czcionką , tak zwanym gotykiem niemieckim, złoconymi brzegami.
Ma czarną, skórzaną oprawę , z przodu znajduje sie metalowy piękny krzyż , książeczka zamykana jest piękną klamrą . Ogólnie dobrze zachowana jak na swój wiek , jedynie grzbiet książeczki jest nieco zniszczony , ale trzyma sie razem . W środku zaledwie jedna strona luzem , pomiędzy kartkami można znaleźć zasuszone kwiaty ... Na pierwszych stronach jest mała naklejka - informacja o księgarni we Wrocławiu.

Wymiary : 11 x 7 x 3 cm

Przedmiot nie jest nowy, jest to oryginalny , stary przedmiot. Specjalnie nie został wyczyszczony.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #książka, #modlitewnik, #skarbczyk, #wrocław
atelier Brocante

… uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami! Poszukiwania takich perełek to prawdziwa przyjemność. W atelier Brocante można znaleźć coś dla siebie i domu - ręcznie robione zawieszki , magnesy, naszyjniki, ściereczki kuchenne i ręczniki oraz wyszukane stare drobiazgi ...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy atelier Brocante

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top