1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Notatnik A5 "Jelonki", wzór wodoodporny (nr 6249899)

NOTATNIK A5 "JELONKI", WZÓR WODOODPORNY

Molekuła Handmade

Cena: 59 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Paczka w Ruchu: 8,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Notatnik w formacie A5 zawiera 50 kartek z papieru w kolorze kremowym i aksamitnej powierzchni oraz gramaturze 100 g/m2. Możliwe są 4 opcje pokrycia papieru do wyboru:
- gładki,
- w linię,
- w kratkę,
- w kropki.

Notatnik może służyć Ci jako dziennik, zeszyt, pamiętnik, czy Bullet Journal (BuJo).

Do notatników tworzę w pełni własnoręcznie robione okładki. Pokryte są one materiałami w różnych wzorach i kolorach. W tym wypadku użyłam wodoodpornej tkaniny "Jelonki". Okładki posiadają zamknięcie na gumkę, a do utrzymywania zawartości użyłam czarnych metalowych kółek, które dzięki otwarciu umożliwiają swobodne wkładanie i wyjmowanie stron. W ten sposób okładki stają się wielorazowego użytku.

TAGI: #bullet journal, #notatnik, #notes, #zeszyt
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Molekuła Handmade

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top