DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Notatnik skórzany (nr 5105114)

NOTATNIK SKÓRZANY

slow craft

Cena: 385 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Ręcznie wykonany notatnik oprawiony w kobaltową skórę i papier pokryty sproszkowanym złotem.
Okładkę zdobią metalowe okucia na narożnikach i tłoczone ręcznie złote linie podkreślające zwięzy na grzbiecie notatnika i granicę między skórą a papierem.
Blok książkowy liczy 80 kart papieru żeberkowanego w kolorze złamanej bieli, o gramaturze 90 g/m2. Jest szyty ręcznie lnianymi nićmi.
Grzbiet bloku książkowego ozdobiony jest skórzaną kapitałką dobraną do koloru oprawy, oraz zakładką zakończoną zszarfowaną skórą - złotą z jednej strony i niebieską z drugiej.
Wymiary: 12x15 cm.

Produkt wykonany w jednym unikatowym egzemplarzu.

Istnieje możliwość spersonalizowania pierwszej strony notatnika.
Dzięki temu stanie się on jeszcze bardziej wyjątkowy.
Proszę podać dane w wiadomości (inicjały, nazwisko, dedykację, cytat...).

Notatnik wykonany jest z ogromną precyzją.

Produkt wysyłam opakowany w ozdobne kartonowe pudełko wykonane na wymiar produktu.
To piękna realizacja, idealnie nadaje się na prezent.

Zapraszam.

TAGI: #notatnik, #notatnik skórzany, #notes, #pamiętnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top