1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Notes Notatnik Pamiętnik - w linie (2521) (nr 5411296)

NOTES NOTATNIK PAMIĘTNIK - W LINIE (2521)

Not Only Paper

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalny notes w stylu vintage. Dzięki specjalnej konstrukcji notes otwiera się zupełnie na płasko. Można prowadzić w nim pamiętnik, używać jako dziennika w podróży, zapisywać ulubione cytaty, prowadzić listy oraz spisy spraw i rzeczy etc. Notes posiada kieszonkę z dwiema zakładkami oraz klips z papierowymi skarbami. W kieszonce i klipsie można umieścić listy, pamiątki, zapiski. Wnętrze zawiera 192 strony liniowanego papieru, wymiary notesu: 15cm x 21cm (format A5). Notatnik zamykany jest na praktyczną elastyczną gumkę. Notes zapakowany jest w celofanową torebkę, zatem może być gotowym prezentem dla kogoś bliskiego.

TAGI: #bullet journal, #notatnik, #notes, #pamiętnik
Not Only Paper

Not Only Paper jest małą manufakturą, która powstała w wyniku wieloletniego hobby i miłości do rękodzieła.
Produkty w manufakturze Not Only Paper powstają najczęściej w pojedynczych egzemplarzach lub w krótkich seriach.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top