DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > obraz abstrakcyjny, abstrakcja ekspresjonistyczna (nr 5847833)

OBRAZ ABSTRAKCYJNY, ABSTRAKCJA EKSPRESJONISTYCZNA

KOSMOS

Cena: 500 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 300,00 zł / 60,00 zł
Akryl na płótnie.
Data powstania 2018 na wystawę zbiorową w Olite, Hiszpanii.
Wymiary: 40/30 cm
Obraz jest sygnowany przez autorkę, do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności.
Kolory mogą się lekko różnić w zależności od kalibracji monitora: kolory ugry, niebieskie,ochry.

"Tworzenie obrazów jest dla mnie procesem wejścia w siebie, oczyszczenia umysłu i skupieniem się na byciu tu i teraz. Tworząc obraz daję się jakby wchłonąć samemu procesowi twórczemu. Od kilku lat prakty- kuję metodę terapeutyczną Mindfulness, którą zaczęłam, również stosować podczas procesu twórczego.
Moje prace są ekspresyjnymi abstrakcjami, szkicami mojego wewnętrz- nego życia. Maluję skanując to co dzieje się w danym momencie nie tylko wewnątrz mnie, ale również rejestruję bodźce docierające do mnie ze świata zewnętrznego. Mam świadomość tego, że człowiek jest zbudowany ze swojej przeszłości i ma ona, również wpływ na to co rejestruję na moich obrazach.
Malowanie jest dla mnie podejmowaniem prób wyzwalania umysłu "ze wszystkiego" co go osacza, co w nim jest, co go blokuje poprzez wsłuchanie się w to co dzieje się w obecnej chwili. Dzięki temu sztuka działa na mnie terapeutycznie, natomiast odbiorca moich prac ma możliwość przyjrzenia się samemu sobie poprzez ich odbiór w danym momencie swojej własnej rzeczywistości."


Aleksandra Szewczuk
Urodzona w 1982 roku. Mieszka i pracuje w Sopocie. Absolwentka ASP w Gdańsku. Jedna z pierwszych dyplomantek w pracowni profesora Jerzego Ostrogórskiego w 2008 roku.
Współtwórczyni studia brandingowego Pracownia 63A i Mocne Brandy, współautorka plakatów filmowych dla DKF Marcello. Brała udział w wystawach w kraju i za granicą, jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Francji, Niemczech, Kanadzie, Australii i USA. Od 2014 roku tworzy autorską markę KOSMOS, działając na tkaninie, projektując i szyjąc ręcznie malowane, jakościowe torby. Dowiedz się więcej na Instagram - Aleksandra.Szewczuk

Uwaga - Rama obrazu jest tylko dla pokazania pracy w przestrzeni, nie uwzględniona jest w cenie pracy.

TAGI: #abstrakcja do salonu, #abstrakcyjny obraz, #obraz na płótnie, #obraz ręcznie malowany
KOSMOS

KOSMOS od 2014 roku pod tym pseudonimem działa sopocka artystka Aleksandra Szewczuk. KOSMOS to niezależna autorska marka tworząca produkty w zgodzie z duchem slow fashion i fair trade." W mojej sopockiej pracowni powstają barwione przeze mnie materiały, z których szyjemy unikalne, funkcjonalne i jakościowe designerskie torby będące moimi sygnaturami artystycznymi." Torby są tworzone z myślą o kobietach i mężczyznach ceniących modę etyczną i zachęcającą do kupowania mniej, ale lepiej. Posiadamy certyfikaty Vegan Peta Approved oraz Fur Free Retailer. "

Malarstwo Aleksandry Szewczuk absolwentki gdańskiej ASP - abstrakcje ekspresjonistyczne malowane na niezagruntowanym płótnie farbami akrylowymi. Więcej o artystce w opisach obrazów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KOSMOS

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top