1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Obraz akrylowy "Pastelowe wybrzeże", handmade, na prezent (nr 6621133)

OBRAZ AKRYLOWY "PASTELOWE WYBRZEŻE", HANDMADE, NA PREZENT

kluczak.art

Cena: 799 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 199,00 zł / 39,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Obraz akrylowy namalowany ręcznie przy użyciu szpachli malarskiej i pchli na płótnie o wymiarach: 60x80 cm.
Sygnowany, werniksowany, posiada certyfikat autentyczności. Projekt autorski. Ma zamalowane brzegi i jest głowy do powieszenia na ścianie.

Dzieło handmade, jedyny taki egzemplarz na rynku.
Będzie idealny do nowoczesnych wnętrz.

TAGI: #abstrakcja malarstwo, #abstrakcyjny obraz, #akrylowy obraz, #nowoczesny obraz do salonu
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy kluczak.art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top