DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Obraz MANDALA OM. RĘCZNIE MALOWANA. (nr 5111549)

OBRAZ MANDALA OM. RĘCZNIE MALOWANA.

Studio Minimal

Cena: 599 zł 419 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 49,00 zł / 9,80 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
MANDALA OM RĘCZNIE MALOWANA. AUTORSKI WZÓR. - Studio Minimal
Ręcznie malowana Mandala wg autorskiego wzoru Malwiny Bąkowicz ze Studio Minimal .
Mandala to obraz duszy, harmonizująca wnętrze i osoby przebywające w jej otoczeniu. Mandala wykonywana jest na planie kwadratu . Wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza "koło życia, cały świat, święty krąg". Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Kwadrat jest figurą najczęściej występującym w mandalach buddyjskich.
Mandala została stworzona w 100% ręcznie, według autorskiego wzoru twórcy Studio Minimal- Malwiny Bakowicz.
Każda Mandala ma inną wartość estetyczną i energetyczną. Nie ma dwóch takich samych, każda wykonana w najlepszych intencjach i pogodzie ducha twórcy co na pewno pozytywnie odbije się na jej posiadaczach.

Mandala OM , została wykonana na planie drewnopochodnego kwadratu o
wymiarach 80cm/80cm i grubości 0,5 cm,
Kolor tła- ecru,beż, kolor wzoru- czerń.
Zabezpieczona przed blaknięciem.
Wykonana w całości ręcznie.
Z tyłu haczyk do powieszenia.
Mandalę można powiesić i postawić

Możliwość wykonania na innym kolorze tła, oraz w innych wymiarach.
Jest lekka i łatwa do powieszenia.

TAGI: #handmade, #mandala, #obraz, #wzór
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Minimal

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top