1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Obraz na płótnie - Koń - 90 cm szer. x 70 cm wys. (nr 6429375)
15 Urodziny DecoBazaar

OBRAZ NA PŁÓTNIE - KOŃ - 90 CM SZER. X 70 CM WYS.

Dekoracje PATKA

Cena: 219 zł

Dostępnych: 11 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 29,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 149,00 zł / 29,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Wykonanie - Dekoracje PATKA Patrycja Kita

Obraz na płótnie "Koń" przedstawia to niezwykłe zwierzę w pięknym ujęciu. Uniesione do skoku kopyta, naprężone ciało i rozwiana grzywa to poza, w jakiej konie lubimy oglądać. Na obrazie z koniem widać wiele detali. Miłośnicy tych zwierząt na pewno docenią niezwykłą sylwetkę zwierzęcia i jego piękne umaszczenie. Warto podkreślić, że koń został sfotografowany na tle pustynnych wzniesień. To jednolite, spokojne tło pozwala docenić wszystkie walory konia przedstawionego na obrazie. Obraz z koniem docenią nie tylko miłośnicy tych wspaniałych zwierząt, ale szczególnie dla nich może on się stać cieszącym oczy i serce prezentem.

Kupując u nas obraz otrzymasz
• Wydruk na pięknym, grubym i NATURALNYM PŁÓTNIE BAWEŁNIANYM
★ nie drukujemy na plastikowym, błyszczącym poliestrze
• Listwy wykonane z NATURALNEGO DREWNA SKANDYNAWSKIEGO
• Naturalny sznurek
• Obraz będzie gotowy do powieszenia na Twoją ścianę

Metoda, którą stosujemy przy powstawaniu obrazu
• Ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia tusze
• Idealne przejścia tonalne oraz odwzorowanie kolorów
• Gwarantujemy Ci trwałość kolorów przez długie lata

Dbamy o bezpieczną wysyłkę
• Każda nadawana przesyłka jest ubezpieczona

Sygnatura 67/pat002.039341

TAGI: #hygge, #konie, #skandynawski, #zwierzęta
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dekoracje PATKA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top