1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > OBRAZ PLASTER DREWNA, CHROBOTEK PREMIUM (nr 6662417)

OBRAZ PLASTER DREWNA, CHROBOTEK PREMIUM

SOy

Cena: 179 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obrazek wykonany z dodatkiem plastrów różnej wielkości z drewna dębowego, brzozowego i owocowego oraz mchu chrobotek reniferowy fiński premium. Ramka z naturalnego drewna. Plastry zostały oszlifowane.

WYMIARY:
wysokość: 40 cm
szerokość: 30 cm

Właściwości chrobotka:

Mech chrobotek nie wymaga podlewania sam pobiera wodę z powietrza, jednak aby tak się stało wilgotność w pomieszczeniu musi utrzymywać się na poziomie powyżej 40% do 70%. Poniżej tej wilgotności mech może nieco wysychać. W takim przypadku należy zadbać o odpowiedni poziom
nawilżenia pomieszczenia, np. poprzez zastosowanie nawilżacza powietrza.
Mech nie jest odporny na działanie promieni UV, nie zaleca się wieszania obrazu np. nad grzejnikiem.

Produkt w 100% naturalny , miękki, delikatny ,nie zbiera kurzu, hipoalergiczny, dźwiękochłonny, oczyszcza powietrze, jest wskaźnikiem wilgotności, uzyskany z naturalnych barwników.

*odwzorowanie koloru nieznacznie może się różnić od koloru rzeczywistego w zależności od ustawienia ekranu urządzenia z którego w danej
chwili korzystasz oraz padania światła podczas wykonywania zdjęcia

TAGI: #chrobotek, #drewno naturalne, #rękodzieło
SOy

SOY TO WROCŁAWSKA MANUFAKTURA RĘCZNIE WYKONYWANYCH DREWNIANYCH DODATKÓW DO TWOJEGO WNĘTRZA.
Z PASJI DO DREWNA POWSTAJĄ PIEŃKI, STOLIKI ORAZ OBRAZY.
LUBIMY TEŻ ŁADNE ZAPACHY, DLATEGO ZNAJDZIESZ U NAS ŚWIECZKI SOJOWE RĘCZNIE WYLEWANE Z DODATKIEM OLEJKÓW ZAPACHOWYCH.
NASZĄ OFERTĘ BĘDZIEMY STALE POSZERZAĆ ABY W WASZE WNĘTRZA NIE WKRADŁA SIĘ NUDA.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy SOy

COCONUT

COCONUT

39 zł
PURE

PURE

39 zł
PALO SANTO

PALO SANTO

39 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top