1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Obraz "baba' (nr 5578085)

OBRAZ "BABA'

Magdalena Leśniak

Cena: 620 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Obraz wykonany w technice akrylu na płótnie, o wymiarach 30x40 cm. Bez oprawy. Ze względu na pomalowane brzegi może być zawieszony bez ramy.

TAGI: #dekoracja, #malarstwo, #obraz, #żółty
Magdalena Leśniak

Proponuję Państwu swoje obrazy, które maluję w technice akrylowej na płótnie lub tekturze. Moje prace pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz ze względu na minimalistyczne formy. Tworzę zarówno duże płótna jak i małe, które świetnie prezentują się w większych zbiorach. Prezentowane prace przedstawiają głównie abstrakcje (inspirowane jednak rzeczywistością), przedmioty codziennego użytku, oraz motywy znane z kultury popularnej. Mój styl cechują: oszczędność środków wyrazu, minimalizm, mocne kontrasty, zawężona gama kolorystyczna, schematyczne ujęcia malowanych tematów, płaskie aple jednego koloru. Moje prace były wielokrotnie nagradzane w ogólnopolskich przeglądach malarskich. Brałam udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz w kilku wystawach indywidualnych. Dyplom z malarstwa obroniłam w ASP w Łodzi.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Magdalena Leśniak

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top