1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Obraz współczesny 60/80 KWIATY RÓŻE DRUK NA PŁÓTNIE Złoto akrylowy olejny (nr 6454805)

OBRAZ WSPÓŁCZESNY 60/80 KWIATY RÓŻE DRUK NA PŁÓTNIE ZŁOTO AKRYLOWY OLEJNY

Malarstwo Natalia Stanova

Cena: 420 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Witam Państwa na mojej aukcji

Autorski obraz akrylowy (Druk na płótnie bawelnianym z ręcznie wykonanymi elementami ZŁOTA)
Obraz posiada ręcznie wykonane elementy złota . To dodaje obrazu niesamowitego uroku i oryginalnosći . Elementy złota są nakladane techniką szpachlą dla tego jest widoczna gruba faktura farby

Reprodukcja (DRUK NA PŁÓTNIE) obrazu abstrakcyjnego mojego autorstwa na płótnie naciągniętym na drewniany blejtram w formacie 60x80 cm.
Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie i posiada z tyłu zawieszkę do powieszenia na ścianie, a jego dodatkowa oprawa nie jest konieczna

Obraz utrzymany jest w odcieniach różu, ziełeńi, niebieskiego, białego i złota
Technika wzorcowego obrazu - akryl, powierzchnia obrazu fakturowana, wykonana szpachelką , co widoczne jest również na wydruku

Możliwy jest także na życzenie wydruk w innym formacie. Zapraszam wówczas do kontaktu, chętnie pomogę, gwarantuję szybką odpowiedź.

SYGNOWANY Z TYŁU

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE

TAGI: #dla mamy dla nej, #kwiaty obraz do salonu biura, #malarstwo abstrakcyjne róze, #prezent świąteczny na ślub
Malarstwo Natalia Stanova

W moim rodzinnym domu sztuka obecna była od zawsze.Zapach terpentyny wyzwalał we mnie chęć tworzenia. Początkowo były to szkice o przeróżnej tematyce.
Od ponad dziesięciu lat uprawiam głównie malarstwo sztalugowe w technice akrylowej i olejnej
Część mojego życia pochłania również akwarela i rysunek (akty, martwa natura, pejzaże...)
Głównym tematem moich prac jest malarstwo abstrakcyjne, działanie na zmysły kolorem. Uwielbiam to co robie, uwielbiam tworzyć. To sprawia że moje życie nabiera niepohamowanej radości
Doświadczenie i wyszktałcenie zdobyłam na Ukrainie. Jestem absolwientką czteroletniej szkoły plastycznej w Biłchorod- Dniestrowsku , potem studia w Odessie....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Malarstwo Natalia Stanova

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top