DecoBazaar > Biżuteria > Pierścionki > Opal, pierścionek złoty, delikatny (nr 5264702)

OPAL, PIERŚCIONEK ZŁOTY, DELIKATNY

Dawid Pandel

Cena: 499 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Piękny, ręcznie wykonany ze złota próby 585 pierścionek. Wyrób ozdobiony wspaniałym opalem, stanowiącym centralną część całego przedmiotu. Złote elementy skromne i delikatne nie tłumią pięknego kamienia. Wymiary oprawki ok. 6,7mm/4,9mm, szerokość szyny pierścionka 1,2-1,3mm, szyna młotkowana i polerowana na wysoki połysk. Rozmiar pierścionka zostanie dopasowany do życzeń Klienta i nie ma wpływu na cenę. Zmiana rozmiaru wymaga dodatkowych 2 do 4 dni roboczych oczekiwania. Rozmiar gotowego pierścionka to 9.

TAGI: #opal, #pierścionek, #rękodzieło, #złoto
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dawid Pandel

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top