DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > oryginalna grafika 50x70 cykl Relationship /41-1/, rysunek tuszem (nr 5644866)

ORYGINALNA GRAFIKA 50X70 CYKL RELATIONSHIP /41-1/, RYSUNEK TUSZEM

Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Malowany ręcznie czarnym tuszem na białym bezkwasowym papierze akwarelowym o grubej fakturze zbliżonej do papieru czerpanego, która dodatkowo podkreśla walory wizualne i nadaje wielowymiarowości pracy. Delikatność tuszu idealnie uzupełnia się z fakturą papieru.
Praca pochodzi z cyklu "Relationship" - nawiązującego do relacji międzyludzkich i uczuć, elegancki minimalizm w tonacji czarno-białej pasujący nie tylko do nowoczesnych wnętrz.

Każda z prac wykonana jest ręcznie, co nadaje jej niepowtarzalny charakter.
Rok powstania: 2017
Sygnowany
Wymiary 50x70cm,

Bezpieczna i szybka wysyłka, solidne opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem i wilgocią.

TAGI: #grafiki na ścianę, #ilustracje do ramki, #nowoczesna grafika dosalonu, #nowoczesna grafika minimalizm
Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

Rysuję głównie tuszem na papierze akwarelowym. Moje rysunki determinują bimorficzne kształty wyrażające złożoność relacji międzyludzkich.
Eksperymentując z kaligrafią stworzyłam świadomy cykl prac. Zanurzając w tuszu emocje nadałam im formę, która jest charakterystyczne dla mojej twórczości.
Jeżeli spodobał Ci się któryś z moich sprzedanych obrazów lub chciałbyś zakupić obraz w innym formacie, zapraszam do kontaktu :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top