DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Oryginalna Urocza Błękitna Księga Gości Scrapbook Album Ślubny (nr 4966837)

ORYGINALNA UROCZA BŁĘKITNA KSIĘGA GOŚCI SCRAPBOOK ALBUM ŚLUBNY

Craft Point Izabela Sprycha

Cena: 500 zł 300 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Księga gości i/lub Album ślubny. Wykonany od podstaw przez Craft Point. Ręcznie wykonana, sztywna okładka została potraktowana techniką impasto i pomalowana ręcznie farbami kredowymi oraz akrylowymi, zabezpieczona lakierem. Okładka ma charakterystyczne wypukłości, które nadają wyjątkowy charakter księdze. Na okładce istnieje możliwość dodania dowolnego, spersonalizowanego napisu, np. imiona Pary Młodej, data ślubu, motto. Delikatne papierowe różyczki oraz listki bluszczu i gałązki leśne nadają księdze/albumowy charakter baśniowy, leśny, magiczny... Wewnątrz księgi co najmniej 120 stron kremowego sztywnego papieru, wszytych ręcznie nićmi lnianymi pochodzenia polskiego, na zapiski i życzenia gości oraz zdjęcia. Format A5. Album zawiązywany na kokardkę. Produkt na zamówienie. Przed wysyłką przesyłamy Klientowi zdjęcia gotowej księgi do zatwierdzenia. Czar realizacji zamówienia ok. 21-30 dni. Zachęcamy do zadawania pytań wszelakich, na które z przyjemnością odpowiemy.

TAGI: #album na zdjęcia, #album ślubny, #błękitna, #księga gości
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Craft Point Izabela Sprycha

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top