DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Oryginalne drewniane winietki "serce" 10szt (nr 4848689)

ORYGINALNE DREWNIANE WINIETKI "SERCE" 10SZT

Drewniane dodatki

Cena: 120 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Czas realizacji: 7 dni roboczych
Ślub oraz uroczystość weselna to wydarzenia wymagające wyjątkowej oprawy. Winietki w postaci drewnianych serc bez wątpienia podkreślą magię chwili, a także idealnie spełnią się jako podarunki dla przybyłych gości.

Cena dotyczy zestawu 10 sztuk serduszek.

Przy składaniu zamówienia nie zapomnij poinformować nas o treści, która ma się znaleźć na serduszkach.

KONKRETY:

- Orientacyjne wymiary: 88x78x18 [mm],
- Dostępne kolory: naturalne drewno,
- Materiał: lite drewno bukowe,
- Technika wykonania: szlifowanie, impregnowanie, frezowanie CNC,
- Zastosowanie: dekoracja stojąca,
- Personalizacja GRATIS!!!

Czas realizacji - 3 dni robocze.

Wysokie rabaty przy większych zamówieniach - nie bójcie się pytać :)

W przypadku chęci zamówienia większej ilości produktów przed zakupem prosimy o kontakt w celu określenia terminu realizacji zamówienia oraz indywidualnej ceny - uzależnionej od treści/grafiki na serduszkach oraz ilości zamawianych sztuk.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa, przy zakupie winietek zawsze przesyłamy Wam projekt-wizualizację produktu do akceptacji. Istnieje wtedy możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian, poprawek.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje dotyczące wzorów, innego rodzaju czcionki i tym podobnych. Możliwości jest naprawdę wiele, jeśli macie inną wizję drewnianej winietki piszcie, na pewno pomożemy.

TAGI: #drewno, #oryginalne winietki, #personalizacja, #winietki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top