DecoBazaar > Ubrania > Swetry > Oryginalny sweterek wieczorowy (nr 4867595)

ORYGINALNY SWETEREK WIECZOROWY

KOIRE

Cena: 350 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 1,00 zł / 0,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wyjątkowy sweterek o asymetrycznej linii dołu (przód krótszy od tyłu). Dodatkowy element stanowi jedwabna aplikacja na przodzie oraz kokarda zamontowana z tyłu na liniii karku.W 100% handmade, by Karina & Basia.

Wymiary:
długość przodu: 64cm
długość tyłu: 74cm
długość rękawa: 48cm

Wykorzystane materiały:
dzianiana: wełna, moher, nylon
tkanina: jedwab 100%

Metoda produkcji:
wykonywanie formy w tym autorski panel alplikacyjny
krojenie ręczne
szycie maszynowe

JEDEN Z DWÓCH EGZEMPARZY

TAGI: #aplikacja, #sweterek dzianinowy, #wieczorowy, #zdobienia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KOIRE

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top