1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > OUT OF THE ORDINARY (nr 4420493)
New Year Sale 2019

OUT OF THE ORDINARY

NIEZAPOMINAJKI

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Album zawiera 400 stron poświęconych polskiemu wzornictwu przemysłowemu XX w.

Większość tekstów zamieszczonych w zbiorze pod redakcją Czesławy Frejlich (w tłumaczeniu Sorena Gaugera) ukazała się w ciągu ostatnich 10 lat na łamach prasy branżowej. Artykuły zostały jednak na nowo zredagowane, ujednolicone i opatrzone bogatym materiałem ilustracyjnym. Stanowią zwięzły przegląd sylwetek i dorobku najważniejszych polskich projektantów XX wieku.

Zawiera teksty o 39 twórcach, napisane przez grono 21 specjalistów.

Autorski wybór prezentowanych sylwetek uzupełniają wprowadzenia Davida Crowleya. Kreślą one kontekst niezbędny do zrozumienia historii polskiego projektowania. Publikacja zawiera ponad 350 fotografii, w znacznej większości wykonanych specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa.

Pierwsze tak obszernie opracowanie o polskiej sztuce projektowania przygotowane w ostatnich latach.

Intencją autorów było przybliżenie dopiero odkrywanej historii polskiego wzornictwa.

Wydanie anglojęzyczne.

Wydawcą jest Instytut Adama Mickiewicza.

Bez śladów użytkowania.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #design, #polski design, #projektowanie, #sztuka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy NIEZAPOMINAJKI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top