DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Pan Myszorek Grzechotka (nr 5171077)

PAN MYSZOREK GRZECHOTKA

WZROKUSIE

Cena: 59 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Pan Myszorek to przytulanka i grzechotka w jednym, która wykonana została ze 100% bawełny oraz dzianiny dresowej w kolorze szarym. Jego kontrastowe kolory pozwolą dostrzec go Najmłodszym już w pierwszych dniach życia. Myszorek wypełniony jest antyalergiczną kulką silikonową, a jego brzuszek skrywa grzechotkę o bardzo przyjemnym dla ucha brzmieniu :)
Pan Myszorek posiada zawieszkę, dzieki której może On zwiedzać świat wraz z Waszym Maluszkiem :)

Wymiary:
wysokość: 40 cm szerokość: 37 cm obwód brzuszka: 40 cm

Zabawka zapakowana jest w tekturowe pudełko, dzieki któremu staje się idealnym pomysłem na prezent.

Pan Myszorek jest jednym z produktów "WZROKUSIE" Akcesoria stymulujące wzrok, które przeznaczone są dla dzieci od pierwszych dni życia. WZROKUSIE posiadają pozytywną opinię Pedagoga specjalnego- oligofrenopedagoga, Psychologa specjalnego. WZROKUSIE pozytywnie wspierają rozwój dziecka oraz stymulują jego aktywność i chęć poznawania otaczającego go świata.

Zapraszam również na www.facebook.com/wzrokusie

TAGI: #bawełna, #dzianina dresowa, #grzechotka, #zabawka sensoryczna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WZROKUSIE

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top