1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > Pan Wąs (nr 5383262)

PAN WĄS

Whatewa

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Pan Wąs zawsze wie kto puka do twych drzwi...

Elegancki i wypucowany wita twoich gości zanim jeszcze zrobią PUK-PUK!
Jego binokle maja wgląd na kilka metrów przed....i nic się im nie ukryje!!!
Jak to mówią...mały (17 cm wzrostu)...ale wariat!!!!!!!!!!!!!
Pan Wąs pasuje na wizjer o średnicy 3 cm.

Na życzenie dopasujemy naszego Mr-a do innych rozmiarów.

Pan Wąs jest wycięty wysokiej klasy ploterem tnącym w samoprzylepnej folii firmy Oracal. Ten rodzaj materiału doskonale prezentuje się na powierzchniach gładkich, jest odporny na zabrudzenia a matowe kolory folii nadają naklejce naturalny wygląd. Aplikacja Pana W jest bardzo prosta, wystarczy odrobina cierpliwości i wolnego czasu. Na każdym Panu Wąsie położona jest warstwa papieru transferowego, która ułatwia pozycjonowanie okularu wokół wizjera.

Ps: W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - proj. Whatewa

TAGI: #hipster, #naklejka na ścianę, #wąsy, #wizjer
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Whatewa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top