1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Inne
  4.  > Pani Lisica, Pan Borsuk (nr 5287553)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

PANI LISICA, PAN BORSUK

tiri riri

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalna i urocza dekoracja - autorska ilustracja namalowana na drewnianym owalu. Utrzymana w stylistyce retro, przedstawia portrety różnych zwierząt. Każda ilustracja jest unikatowa - malowana ręcznie i zabezpieczona werniksem. Nie tylko do dziecięcego pokoju :)
Nie wymaga oprawienia, każdy obrazek z tyłu otwór umożliwiający powieszenie. Pięknie prezentuje się na ścianie, dzięki grubości drewna obrazek jest przestrzenny.
Wymiary to 12x8cm (grubość ok 3cm)

TAGI: #drewno, #malarstwo, #na ścianę, #wiewiórka
tiri riri

Jestem graficzką i ilustratorką. Tiri-riri to miejsce gdzie znajdziesz wydruki moich autorskich prac, obrazy, biżuterię, tekstylia...jednym słowem zmaterializowane wytwory mojej wyobraźni.
Zapraszam :)
Magda
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy tiri riri

Top