1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Para turkusowych foteli klubowych po renowacji, Niemcy lata 60. (nr 6184276)

PARA TURKUSOWYCH FOTELI KLUBOWYCH PO RENOWACJI, NIEMCY LATA 60.

Good Old Things

Cena: 2995 zł 2696 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 170,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 300,00 zł / 60,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Para tapicerowanych foteli klubowych produkcji niemieckiej z lat 60. Fotele po kompleksowej renowacji, stolarka z masywu bukowego oczyszczona i pokryta ręcznie nową politurą szelakową w kolorze wiśniowym. Tapicerka całkowicie wymieniona, boki z wysokiej jakości sukna obiciowego z włoskiej wełny, siedzisko to włoska tkanina obiciowa typu Hugo (worek, gruba plecionka). Specyfika tkaniny:
Gatunek: Worek - gruba plecionka
Skład chemiczny: 100% poliester
Gramatura: 320gr/m2
Szerokość: min. 140 cm
Ścieralność: 100 000 cykli
Fotele prezentują się naprawdę zjawiskowo.
Wymiary:
wysokość 78 cm | szerokość 56 cm | głębokość 60 cm | wysokość siedziska 40 cm | głębokość siedziska 49 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top