DecoBazaar > Biżuteria > Inne > Pas ślubny SREBRNY, wyszywany kamieniami akrylowymi (nr 5132194)

PAS ŚLUBNY SREBRNY, WYSZYWANY KAMIENIAMI AKRYLOWYMI

KAKANI

Cena: 80 zł 72 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Pas ślubny w kolorze SREBRNYM, wyszywany kamieniami akrylowymi również w kolorze srebrnym. Wyszywany bardzo mocnymi nićmi.
Długość ok 190 cm Szerokość 4cm

Pas zrobiony jest z grubego, mięsistego rypsu. Ryps ten jest rzadko spotykany/dostępny. Poprzez fakturę, matowość, mięsistość jest on dużo bardziej elegancki i wytrzymały w stosunku do tasiemek atłasowych/satynowych tej szerokości.

Pas jest pracochłonny, kamienie doszywane są ręcznie. Jest wykończony/zabezpieczony (!), przez co jest jeszcze bardziej wytrzymały a tył jest estetyczny i nie niszczy sukienki. Dzięki czemu pas można bez problemu sprzedać po uroczystości.

Uwaga! Na zdjęciu widoczne jest delikatne przesunięcie centralnie ułożonych kamieni akrylowych.... Moje niedopatrzenie- zrobiłam zdjęcia wersji nie skończonej. W oryginale kamienie nie są poprzesuwane. Niestety nie znalazłam jeszcze chwili żeby wstawić nowe zdjęcia.

Na co dzień pracuję w salonie sukien ślubnych. Za taki pas Panie młode płacą ok 200 do 250zł. Tym bardziej więc zachęcam bo warto :)

TAGI: #pas do sukni, #pas ślubny, #pasek, #ślubny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KAKANI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top