1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > PĘKATA PLISZKA NA PATYKU (nr 4625502)

PĘKATA PLISZKA NA PATYKU

pliszka

W dniach 27.03.2020 - 08.04.2020 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 08.04.2020.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Pliszka domowa należy do ptaków osiadłych. Jest stałym towarzyszem człowieka, przynosi domownikom radość i dobrą energię. Ubarwienie zmienne.

Ptaszek uszyty własnoręcznie z tkaniny bawełnianej.Kontury wzorów na tkaninie są metalizowane. Wypełnienie stanowi wkład poduszkowy. Ptaszek przysiadł na patyku. Zawieszony jest na cieniutkim sznureczku.

Wymiary i waga:
Długość – około 15 cm.
Szerokość (razem z patyczkiem) – około 10 cm.
Waga – około 20 g.

Ptaszek wysyłany jest w tekturowym pudełku.

TAGI: #dekoracja, #ptaszek, #tkanina, #zawieszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pliszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top