1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Zakładki do książek
  4.  > Personalizowana zakładka do książki z monetą 1 ₡ USA (nr 6337154)

PERSONALIZOWANA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI Z MONETĄ 1 ₡ USA

Langner Design

Cena: 35 zł

Dostępnych: 5 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Zakładka do książki z monetą 1 cent USA z roku 1973. Jeśli chcesz konkretny rok monety to wcześniej napisz do mnie. Posiadam monety 1₡ USA z lat 1964-1982, oprócz roku 1965 i 1972. Mogę też na specjalne zamówienie wykonać zakładkę z rocznikami poniżej 1964 oraz z rocznikami 1965 i 1972, lecz czas realizacji wydłuży się i cena będzie wyższa. Monety te od 1983 roku nie są już produkowane z miedzi a z cynku pokrytego cienką warstwą miedzi. Jeśli chcesz te roczniki to też mogę je wykonać na specjalne zamówienie. Pisz.
Wszystkie monety zostały wcześniej odtłuszczone, wytrawione, poczernione, wypolerowane i "przetarte". Monety są w bardzo dobrym stanie, wszystkie bardzo podobne do tej ze zdjęcia, choć może trafić jedna czy dwie monety w lekko gorszym stanie ale na pewno nie odbiegającym od tej zaprezentowanej.
Element główny wykonany z drutu miedzianego fi 2 mm, ręcznie kuty, wyginany, czerniony i "przecierany", utwardzony. Kółko łącznikowe miedziane z drutu 1,5mm.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wysyłka Pocztą Polską - przesyłka polecona priorytetowa (rejestrowana). Zazwyczaj dociera do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Wysyłam następnego dnia rano po otrzymaniu informacji o zaksięgowaniu wpłaty.

TAGI: #1 cent, #liberty, #lincoln, #moneta
Langner Design

Biżuteria i rzeźba artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami jubilerskimi z uwzględnieniem nowoczesnych technik, takich jak: foldforming, air chasing, emaliowanie ogniowe, sgraffito i innych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Jeśli wyrób wygląda na "niedopracowany", to tak miało być:) Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i artystyczne spojrzenie. U mnie znajdziesz wyroby, które wymagają sporego nakładu pracy, znajomości jubilerstwa i są niepowtarzalne. Satysfakcją dla mnie staje się nie tylko sprzedaż ale przede wszystkim zadowolenie klienta(ki). Moje wyroby to nie tylko ozdoba kobiety, to też (a może przede wszystkim) jej prestiż. Kupujesz wyroby, których nikt nie ma. Tworzę pojedyncze, unikatowe dzieła lub krótkie serie. Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz. Kolory wyrobów i ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora oraz oświetlenia. Ceny promocyjne!...............
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top