1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek z miedzi i mosiądzu. Jak z wykopalisk! (nr 6860740)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

PIERŚCIONEK Z MIEDZI I MOSIĄDZU. JAK Z WYKOPALISK!

Langner Design

Cena: 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Pierścionek wykonany z miedzianego drutu fi 3mm oraz ze stopionego (i wtopionego) mosiądzu manganowego (bez ołowiu). Mosiądz manganowy najwierniej oddaje koloryt złota, dlatego też stosowany był/jest przy wybijaniu współczesnych monet. Ręczne kucie i szlifowanie, lekkie przecieranie na satynę. Naturalna oksyda ogniowa. Wyrób przypomina wykopaliskowe wyroby sprzed wieków. W dawnych czasach miedź była niewiele tańsza od złota, gdyż pozyskiwanie jej odbywa się tylko poprzez wytapianie rudy a złoto było pozyskiwane jako gotowy kruszec bezpośrednio z ziemi.

Kupujesz wyrób unikatowy! Mogę pierścień powiększyć max do rozmiaru 17.

Waga: 7,8g

W gratisie pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

Jak każdy wyrób z metali kolorowych czy ze stopów metali szlachetnych, będzie ewoluował kolorystycznie (pokrywał się tlenkami i innymi związkami metalu, z którego został wykonany). Dla całkowitego "wyczyszczenia" wyrobu można go wygotować w roztworze kwasku cytrynowego (w naczyniu emaliowanym lub szklanym). Można też czyścić papką uzyskaną z sody oczyszczonej i kilku kropli wody.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Uwaga! W okresie przedświątecznym do 24XII wysyłka wyrobów może się nieco wydłużyć. Proszę zamawiać z wyprzedzeniem. Kupując u mnie dwa produkty lub więcej, kiedy jeden z nich jest z darmową wysyłką, całość będzie z darmową wysyłką. Promocja darmowa wysyłka paczkomatem dla niektórych wyrobów tylko do Świąt.

Tagi: #złoto antyczne

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Pierścionki z bursztynem, Delikatne pierścionki, Pierścionki drewniane
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top