1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Pietersite w miedzianym wdzianku (nr 6320880)

PIETERSITE W MIEDZIANYM WDZIANKU

ED

Cena: 187 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
PIETERSITE- rzadki minerał.

Kamień, który nazywany jest "kluczem do Królestwa Niebieskiego", ze względu na zdolność łączenia człowieka ze światem duchowym.
Uwalnia od iluzji i pokazuje prawdziwe piękno duszy, doskonałość jaka jest w każdym z nas, najwyższy potencjał do którego warto dążyć.
Pietersyt jest kamieniem wizji, otwiera czakrę trzeciego oka, warto trzymać go w czasie medytacji dla wzmocnienia jej efektu.
Oddziela poglądy innych ludzi od własnych, pomaga korzystać w pełni z wewnętrznego duchowego przewodnika - własnej intuicji.
Duchowo i psychicznie, Pietersite pomaga w pracy z aniołami, doświadczać wizji, czy być pomocny w podróżach astralnych do innych wymiarów.
Dodatkowo zdobi je pięknie mieniące się świecidełko w postaci czeskiego szkła.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie przedmiotu są wykonane ręcznie z naturalnych kamieni. Jezeli zdarzy sie inny material, napewno bedzie to odnotowane w opisie.

TAGI: #magia kamieni, #pietersite, #praca z energia, #swarovski
ED

Przeszłam przez różne formy sztuki, od body artu i rysunku ...aż do biżuterii :) cenię sobie rzetelność, zarówno jako kupujący jak i sprzedający. Jestem otwarta na propozycje i zamówienia indywidualne. Pracuję przeważnie na kamieniach naturalnych i srebrze. Ostatnio również w porcelanie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ED

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top