1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakat 38 ways to Make a Perfect Coffee (nr 4659734)

PLAKAT 38 WAYS TO MAKE A PERFECT COFFEE

Follygraph

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Plakat "38 Ways to Make a Perfect Coffee" przedstawia infografikę z najbardziej obszerną kolekcją rodzajów kawy w historii! Znajdziesz tutaj zarówno podstawowe typy jak espresso, cappuccino i cafe latte, ale również bardziej niespotykane (ale nie mniej energetyczne i smaczne) jak "Borgia", "Black Eye" i "Mazagran".

Plakaty wydrukowano na bezdrzewnym papierze archiwalnym "Arctic Volume White" (150g) techniką offsetową. Papier posiada certyfikat FSC ™ - znak odpowiedzialnego leśnictwa i PEFC oraz jest również na starzenie (ISO 9706).

Rozmiar A2 (42,0 x 59,4 cm | 16.5 x 23.5 in).

Każdy plakat jest sygnowany i numerowany przez projektanta. Limitowana edycja 500 sztuk.

Przedmiotem sprzedaży jest sam plakat, bez ramy. Wszystkie wydruki mają biały margines dookoła, która ułatwia oprawianie i dobór passepartout. Kolory mogą się nieznacznie różnić, w zależności od monitora.

TAGI: #kawa, #plakat, #prezent dla niego, #prezent świąteczny
Follygraph

FOLLYGRAPH to małe studio projektowe i wydawnictwo, które specjalizuje się w plakatach z infografikami, przeznaczonymi do oprawienia. Założycielem i pomysłodawcą jest Grażyna Maniecka, projektantka graficzna i ilustratorka, która razem z zespołem tworzy plakaty. Idealne na Twoje ściany!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top