1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > PLAKAT ADVENTURE NOWOŚĆ A4 (nr 6287703)

PLAKAT ADVENTURE NOWOŚĆ A4

Pracownia UcieSZYCIE

Cena: 17 zł

Dostępnych: 7 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Podróże wzbogacają nas , pozwalają poszerzyć horyzonty. Wędrówka jest ogromną przygodą, podczas której poznajemy siebie. Piękne widoki , natura i las. To najpiękniejsze chwile , ulotne . Wieczory przy ognisku , czy wspinaczka górska to jedne z wielu możliwości jakie czekają nas na łonie natury.

Plakat ADVENTURE powstał z pasji dla ludzi ceniących sobie naturę i przygodę.

Autorski plakat malowany ręcznie drukowany na papierze o gramaturze ok 220g/m2.
Format A4.

Inne formaty do kupienia osobno.
Produkt sprzedawany bez ramy.


Wprowadź odrobinę natury do swojego wnętrza.

TAGI: #dekoracja pokoju, #plakat, #prezent, #sztuka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia UcieSZYCIE

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top