1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakat - Łaskotek A4 (nr 6337690)

PLAKAT - ŁASKOTEK A4

Pracownia Kurpiowska

Cena: 25 zł

Dostępnych: 99 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ilustracja "Łaskotek".

Plakatowy Format:
A4

Plakatowy Wydruk:
-matowa kartka papieru o gramaturze 300g/m².

*Postrzeganie kolorystyki grafiki zależy od ustawień jasności ekranu, dlatego barwy wydruku mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych.

TAGI: #dla dzieci, #dziecięce, #plakat, #plakaty
Pracownia Kurpiowska

Pracownia Kurpiowska to miejsce, w którym ubierzesz swoje cztery ściany. Tutaj wszystko odbywa się z fotograficznej pasji.
Skąd taka nazwa? Pracownia a raczej mój własny kąt w którym tworzę i jest moim centrum dowodzenia znajduje się właśnie na tej ulicy.
Kiedy napływają do mnie Wasze zamówienia, cieszę się jak małe dziecko na myśl o tym, że moje fotograficzne dzieci będą zdobiły Wasze mieszkania, domy oraz miejsca pracy. Pracowniane plakaty wysyłam w tekturowej tubie, dzięki czemu bezpiecznie trafią pod podany przez Ciebie adres.
Witaj w mojej domowej pracowni! Czuj się jak u siebie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Kurpiowska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top