DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > PLAKAT NATALIA (nr 4971483)

PLAKAT NATALIA

IL DESIGN FOR KIDS

Cena: 45 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
Plakat przepięknej akwareli Zuzanny Rogowskiej przedstawiający pierwszą literę imienia dziecka na przykład :-) Idealnie nadaje się na ścianę w dziecięcym pokoju. Może zaznaczać kącik pociechy, tej właśnie, nie rodzeństwa ;-) - rodzeństwo ma przecież swoją :-) Zwierzątko umieszczone jest obok litery, od której zaczyna się jego nazwa, co stanowić może piękny początek nauki czytania.

Rozmiar plakatu 30X40CM.

Wysokiej jakości wydruk cyfrowy na papierze matowym 200g

Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Kolory mogą nieznacznie się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, ze względu na różnice w ustawieniach monitorów.

TAGI: #na ścianę, #obrazek, #plakat dla dziecka, #pokój dziecka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy IL DESIGN FOR KIDS

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top