DecoBazaar > Dziecko > Inne > PLAKAT NOWORODKOWY PIERWSZY MMS METRYCZKA BABYSHOWER (nr 4866074)

PLAKAT NOWORODKOWY PIERWSZY MMS METRYCZKA BABYSHOWER

DNA kids

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Plakat noworodkowy PIERWSZY MMS to nietypowy pomysł na prezent na pierwszą wizytę u malucha lub babyshower.
Można zrobić zdjęcie maluszka na plakacie , wywołać i wstawić w standardową ramkę lub co jakiś czas robić zdjęcie na plakacie wtedy widać jak maluch rośnie lub taki wielki powiesić na ścianie...obojętne co z nim zrobimy na pewno będzie super pamiątką dla naszego dziecka:)
Nietypowa metryczka, oryginalny pierwszy MMS!
Sprawdza się najlepiej do pierwszego miesiąca życia.
wymiary plakatu to 100x70cm (format B1)
Plakat uzupełnia się samodzielnie.

TAGI: #babyshower, #metryczka, #pierwszy mms, #plakat
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top