1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakat Strasznie się kocham A4 (nr 6059374)

PLAKAT STRASZNIE SIĘ KOCHAM A4

Studio Kiddo

Cena: 49 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Paczka w Ruchu: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Nawet jeśli kochasz się tylko trochę lub dopiero pracujesz nad tym, żeby się polubić i pokochać taką, jaką jesteś, to ta grafika pozwoli ci codziennie przypomnieć sobie o tym, że jesteś w porządku, jesteś fajna, jesteś najlepsza, jaka możesz w tej chwili być. Do tego wystarczająco mądra i wystarczająco zdolna! Wbrew temu, czym karmią nas media, nie gońmy nieszczęśliwe za mitycznym, idealnym ciałem bez cellulitu, z jedynie słuszną opcją długich, błyszczących i gęstych włosów (ale tylko na głowie!), nie odkładajmy polubienia i pokochania siebie na potem, kiedy już będziesz taka i owaka, w każdym razie INNA! Kochaj się taką, jaką jesteś teraz, w tej chwili, gdy to czytasz i kup sobie ten plakat, żeby ci o tym przypominał!

druk na wysokiej jakości papierze artystycznym o gramaturze 180 g/m2
format A4 (21x29,7 cm)

TAGI: #kocham, #miłość, #plakat, #prezent
Studio Kiddo

Studio Kiddo to jednosobowe studio graficzno-ilustratorskie, w którym znajdziesz same dobre rzeczy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Kiddo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top