DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Plan stołów weselnych rękodzieło (nr 4966836)
Poradnik prezentowy

PLAN STOŁÓW WESELNYCH RĘKODZIEŁO

Craft Point Izabela Sprycha

Cena: 300 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Ręcznie wykonany, bardzo oryginalny Plan stołów weselnych. Wyjątkowy efekt wizualny z pewnością zachwyci naszych Klientów. Plan może zawierać maksymalnie 18 stołów. Ponieważ jest to produkt w 100% ręcznie wykonany - nie będzie powtarzalny. Wykonana od podstaw przez Craft Point. Wymiary: ok 21x32 cm (Format ok A3). Plan może zostać spersonalizowany. Prosimy o informację przy zakupie. Czas realizacji zamówienia ok. 14 dni roboczych. Zachęcamy do zadawania pytań wszelakich - na wszystkie z przyjemnością odpowiemy. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również inne produkty z serii Woodland.

TAGI: #handmade, #plan stołów weselnych, #rękodzieło, #unikalny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Craft Point Izabela Sprycha

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top