DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Płytka ceramiczna "INDI 03" (nr 4424839)
Poradnik prezentowy

PŁYTKA CERAMICZNA "INDI 03"

M.A.D

Cena: 39 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Płytka ceramiczna wytwarzana ręcznie w sposób tradycyjny o wymiarach 15x15 cm (realnie 14x14cm). Relief oparty na ornamencie Indyjskim. Wykonana z jasnej gliny, pokryta szkliwem o efektownej, lekko chropowatej fakturze. Dzięki wysokiej temperaturze wypału (1180*C) jest odporna na wodę, ścieranie i temperaturę. Płytki można komponować ze standardowymi płytkami gładkimi lub zamówić u nas wykonanie płytek gładkich. Istnieje również możliwość wykonania przedstawianych płytek w rozmiarach 10x10cm oraz w dowolnej kolorystyce. Cena obejmuje jedną sztukę płytki.
Serdecznie zapraszamy.

TAGI: #kafle, #płytki, #ręcznie malowane, #tradycyjne kafelki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy M.A.D

MOZAIKA 03
299 zł
MOZAIKA 08
240 zł
MOZAIKA 01
320 zł
DEKOR 11
128 zł160 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top