1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Stoły i stoliki
  5.  > Podświetlany Stolik z Bębna od Przemysłowej Pralki (duży) (nr 5002175)

PODŚWIETLANY STOLIK Z BĘBNA OD PRZEMYSŁOWEJ PRALKI (DUŻY)

4Rest

Cena: 1500 zł 1200 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 120,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 250,00 zł / 50,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Stolik jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej! Nasze najbardziej unikatowe dzieło!

Kiedy do naszego warsztatu trafiły dwa duże bębny od przemysłowych pralek, długo zastanawialiśmy się jak zamienić je w mebel jakiego jeszcze nie widział świat. Lampa - była.... szafka - była.... pufa - była.... STOLIK - nie było! A stolik, który świeci, nadając pomieszczeniu niesamowitego wyrazu - to coś czego pozazdrości Ci nie jeden gość.

50 letnie drewno świerkowe, hartowane mleczne szkło, stalowy bęben - 100% upcykling, eko-design i polskie wzornictwo.
Dwa paski zimnego światła LED gwarantują działanie na lata.

średnica blatu 90cm, średnica szkła 36cm
wysokość stolika 60cm

Produkt unikatowy.
Termin realizacji 20 dni roboczych.

TAGI: #loft, #unikat, #upcykling, #wielofunkcyjny
4Rest

NOWY SKLEP Z AKCESORIAMI I MODĄ:
www.decobazaar.com/4rest-akcesoria

Pracownia 4Rest narodziła się z zamiłowania do historii, pasji tworzenia i radości nowych możliwości. Produkty powstające w naszej pracowni, są unikatowe, autorskie i najwyższej jakości. Priorytetem jest wykorzystanie jak najwięcej materiałów odzyskanych - upcykling to nie tylko metoda pracy, ale postrzegania poroduktów, styl życia i myślenia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top