DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > Poducha WALEC (nr 5075544)

PODUCHA WALEC

Mały Artysta

W dniach 10.08.2017 - 28.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 28.08.2017.

Cena: 70 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Poduszka, dekoracja, zabawa, ochrona.
Poduszka wałek może służyć jako dekoracja, zabezpieczenie przed szczebelkami w łóżeczku i jako broń na brata (to zastosowanie to pierwsza myśl moich chłopców) ;)
Zrobiona z bawełny i polaru minky.
Długa na ok 54 cm, średnica to ok 16 cm.
Na zdjęciu w łóżeczku o szerokości 60 cm.
Wzór: kolorowe gwiazdki (turkus, brąz, żółty, czerwony) na białym tle i czerwone minky
Bawełna 100%
Minky - poliester 100%
Wypełnienie - antyalergiczna kulka silikonowa
Wykrój robiony ręcznie, szyta maszynowo i ręcznie.

TAGI: #poduszka dekoracyjna, #poduszka dla dzieci, #walec, #wałek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mały Artysta

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top