DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > POJEMNIK JEŻY (nr 5050618)

POJEMNIK JEŻY

Lamabo

Cena: 199 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 63,00 zł / 12,60 zł
Biały pojemnik Jeży składa się z dwóch części: dolnej, stojącej na 4 nóżkach z nosem i uszami oraz pokrywy z kolcami. Wszystkie elementy pojemnika zostały wykonane ręcznie na każdym etapie bez wykorzystania koła garncarskiego, dzięki czemu posiada on nieregularna formę podkreślającą jego indywidualny charakter i może nieznacznie różnić się od widocznego na zdjęciu. Każda igła została wykonana i przytwierdzona osobno.

Jeży jest szkliwiony w kolorze białym i dwukrotnie wypalany. Użyte szkliwo nadaje się do kontaktu z żywnością. Dolną część można czyścić w zmywarce. Sygnowany na spodzie. Mogą się w nim ukrywać rozmaite skarby lub rzeczy smakowite jak np: cukierki, suszone owoce, herbata i inne, w zależności od potrzeb.


Wymiary pokrywki:
Średnica: ok 7 cm
Wysokość: ok 6 cm

dolna część:
Średnica: ok 7 cm
Wysokość: ok 10 cm

UWAGA!!
POJEMNIK DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania ok 3-4 tygodnie!!

TAGI: #biały kubek, #ceramiczna doniczka, #ceramiczny jeż, #pojemnik handmade
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Lamabo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top