DecoBazaar > Dom > Meble > Pokrowiec na Fjerne S i M (nr 4867851)

POKROWIEC NA FJERNE S I M

Twórczy Kąt

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Czas realizacji: 10 dni roboczych
Pokrowiec na Fjerne S i M
CZARNA KONICZYNA,SZARA KONICZYNA, SZARY ZYGZAK, CZARNY ZYGZAK, ŻÓŁTY ZYGZAK, SZARE ROMBY, TURKUS ROMBY, CZARNE MAROCO, CZARNE TRÓJKĄTY
Odpowiadając na Wasze potrzeby drodzy Klienci wprowadziliśmy do sprzedaży pokrowce na stołki.
Teraz zamawiając jeden stołek i dokładając obicia w dowolnie wybranym kolorze będziecie mogli zmieniać Fjerne w zależności od pogody lub nastroju.
Dziś czarne zygzaki jutro turkusowa koniczyna.

Obicie wykonane z bawełny.

Wymiary
dostosowany do Fjerne S i M

PO DOKONANIU ZAKUPU PROSZĘ O PODANIE WYBRANEGO WZORU

TAGI: #drewno, #pondóżek, #puf, #taboret
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Twórczy Kąt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top