DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Porcelanowa filiżanka w złote przerywane linie (nr 5190497)

PORCELANOWA FILIŻANKA W ZŁOTE PRZERYWANE LINIE

Pangzi Ceramics

Cena: 69 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Porcelanowe filiżanki są delikatne jak ptaki z origami. Materiał, z którego zostały wykonane, oraz geometryczne kształty sprawiają, że zdają się zrobione z kartki papieru. Świetnie prezentują się zarówno same, jak i ze spodkiem, który jest prosty, lekki, a zarazem fantazyjny niczym unosząca się na wietrze papierowa serwetka. Spodek idealnie komponuje się z filiżanką – razem stanowią spójną, piękną całość.
Filiżanki są dostępne w kilku odsłonach. Przerywane linie naniesione za pomocą kalki ceramicznej lub namalowane ręcznie złotem (imitujące zaznaczone na papierze miejsca zgięć) czy zatarte kobaltem nacięcia sprawiają wrażenie, jakby filiżanki były poskładane z kawałków. Z kolei białe – czyste – dobrze wyglądają w każdym otoczeniu.
Filiżanki można łączyć w zestawy z czajnikami, które również są dostępne w moim sklepie. Zapraszam do oglądania i komponowania własnych zestawów :)
Sprzedawane ze spodkiem : 85 zł lub bez spodka : 70 zł
Materiały: porcelana Bone China wypalona w 1220º C
w zależności od filiżanki:
kalka ceramiczna wypalona w 830º C
kobaltowy pigment ceramiczny
dwunastoprocentowe złoto ponownie wypalone w 830º C
Wymiary: wysokość 6,4 cm, z uchem 7 cm
pojemność : ok. 150 ml
spodek: 10 cm na 10 cm

TAGI: #filiżanka, #handmade, #herbata, #porcelanowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pangzi Ceramics

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top