DecoBazaar > Sztuka > Rzeźba > Porcelanowy aniołek, figurka (nr 5190521)

PORCELANOWY ANIOŁEK, FIGURKA

Pangzi Ceramics

Cena: 185 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 48,00 zł / 9,60 zł
Na puszystych chmurkach przyleciały do nas grubiutkie aniołki, niosąc świąteczny nastrój. Ten miły anielski przyjaciel ma na brzuszku połyskującą konstelacje gwiazd. :)

Figurka wykonana jest z wysokiej jakości porcelany (Bone China). Została wypalona w temperaturze 2220º F (1220º C). Jej wymiary to: 14 cm. Została subtelnie ozdobiona prawdziwym dwunastoprocentowym złotem i ponownie wypalona w temperaturze 1526º F (830º C).
Każda zaprojektowana przeze mnie figurka składa się z wielu elementów. Wszystkie elementy (noga, ręka czy głowa) mają swój prototyp – model wyrzeźbiony precyzyjnie przeze mnie. Następnie wykonuję na niego formę, z której odlewane są poszczególne części ciała. Na koniec składam wszystko w jedną całość. To bardzo żmudna i misterna praca, ale jej efekty dają dużo radości i satysfakcji.
Obfite kształty figurki mogą przywodzić na myśl prehistoryczne figurki Wenus, jednak nowoczesna forma i materiał zbliżają ją bardziej do tradycyjnych, kolekcjonerskich figurek porcelanowych.
Aniołek chętnie przysiądzie przy waszej choince lub wskoczy do kolorowej skarpety na kominku i będzie wspaniałym prezentem a po świętach będzie czuwał nad waszym domem. Współczesny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji projekt sprawia, że będzie się dobrze czuła i prezentowała w każdym wnętrzu.

TAGI: #aniołek, #figurka porcelanowa, #prezent, #święta
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pangzi Ceramics

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top