DecoBazaar > Dom > Lustra > Potrójne loftowe lustro "Okno na Świat" z wieszakami (nr 4898665)

POTRÓJNE LOFTOWE LUSTRO "OKNO NA ŚWIAT" Z WIESZAKAMI

4Rest

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

"Witaj! Czyż świat nie jest piękny? Jestem pełna optymizmu, bo dzięki Tobie dostałam nowe życie. Przez 50 lat byłam dla ludzi oknem na świat w starym przemysłowym budynku, dziś w nowym wcieleniu zagoszczę w Twoim domu! To wspaniałe uczucie, dziękuję."

100% upcykling, Made in Poland

Rama o wymiarach 70cm (wys) x 106.5cm (dł) x 6cm (grubość), szerokość 6cm
Okno z drewna świerkowego, z dwoma warstwami starej białej farby. Wypolerowana i zabezpieczona dwuskładnikowym matowym lakierem do drewna.
Lustra srebrne o wymiarach 30cm x 53cm, odzyskane z rennowacji sali tanecznej.
Trzy metalowe wieszaki. z oryginalnych klamek okiennych.

Projektowane z myślą o przedpokoju, 2 otwory do zawieszenia gwarantują stabilność i wytrzymałość przy wieszaniu odzieży.
Wspaniale nada się również do łazienki, sypialni czy garderoby.

TAGI: #loft, #skandynawski styl, #upcycling, #xxl
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top