DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Potwór Bolesława (nr 5335222)

POTWÓR BOLESŁAWA

Papataj

Cena: 49 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Bola jest raczej duża - wysoka i przy kości. Ma z tego powodu lekkie kompleksy ale rozmowa z przyjaciółmi zawsze jej pomaga. Dlatego nowy właściciel jest zobowiązany do wysłuchiwania i pocieszania Bolesławy. Bola uwielbia kolor pomarańczowy i wszystko co z nim związane - jej dieta składa się tylko i wyłącznie z pomarańczowych potraw. Oj ona lubi jeść - ciasto marchewkowe, zupa z dyni, gulasz węgierski,tagiatelle z łososiem, zupa z batatów czy curry warzywne mogła by pałaszować cały dzień.Uwielbia też jeden drink z plażą w nazwie:)
Bolesława to niezwykła potworzyca, jest miła,ciepła,dobra i kochana.Idealna przyjaciółka od serca na całe życie.W jej kieszonce sekrety są bezpieczniejsze niż w banku a strachy na jej widok chowają się do szafy.
Bolesława lubi kąpiele w 30"C bez płynu do płukania. Nie prasujemy Bolesławy.Ma 30 cm wysokości , obwodu pasa kategorycznie zakazała podawać.
Ten pełen miłości potwór składa się z plushu minky, bawełny, filcu i guziczka. W środku dla dodania miękkości wypełniona jest kulką silikonową.
Bola jest jedynaczką ale na życzenie klienta może mieć siostrę bliźniaczkę

TAGI: #dziecko, #dziecko, #maskotka handmade, #przytulanka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Papataj

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top