DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Prezent dla gości spersonalizowana puszka z herbatą (nr 4931151)

PREZENT DLA GOŚCI SPERSONALIZOWANA PUSZKA Z HERBATĄ

3D POINT

Cena: 16 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Odchodząc od standardowych migdałów w woreczkach, glinianych figurek, czy mydełek, chcemy zaproponować Wam coś bardziej nietypowego i spersonalizowanego.

Proponujemy puszki z wybraną przez Was etykietą!

CO W ŚRODKU?

To bardzo elegancka forma podziękowań. Sypane herbaty umieszczone w gustownych, przezroczystych opakowaniach to ciekawy i wyjątkowy pomysł. Każda herbata i puszka może zostać obwiązana dopasowaną kolorystycznie wstążeczką. Wstążeczka przy zamówieniach powyżej 50 szt. gratis.
Proponujemy herbaty czarne, zielone i owocowe. Zainteresowane Pary prosimy o kontakt w celu otrzymania pełnej listy herbat.

*Ceny puszek przy zamówieniu min. 30 szt.

ETYKIETY

Przygotowaliśmy na tę okazję, wiele wyjątkowych etykiet, wśród których na pewno znajdziecie coś dla siebie. Na etykietach można zamieścić dowolny napis lub zmienić kolorystykę, tak by pasowała do Waszego wesela. Istnieje również możliwość zaprojektowania przez nas specjalnej etykiety, według Waszego pomysłu. Trzecim wariantem jest podesłanie etykiety stworzonej przez Was. Należy pamiętać, że jej wymiary powinny wynosić 113 x 316 mm.

Wzory etykiet znajdują się w linku poniżej:

https://www.dropbox.com/sh/n9trbnx6d86selg/AADma2792pmObQsj8TNRVS70a?dl=0

Gdy już będziemy mieć wszystko czego nam potrzeba hermetycznie zamykamy puszki, drukujemy Wasze indywidualne etykiety i wysyłamy ją pod wskazany adres.

Puszki posiadają wieczko Easy Open i otwierają się tylko ten jeden wyjątkowy raz!

Zaskocz swoich gości!

TAGI: #podziękowania, #podziękowania dla gości, #prezenty, #puszki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 3D POINT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top