1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > PsoTy 2017 - kalendarz charytatywny (nr 5345264)

PSOTY 2017 - KALENDARZ CHARYTATYWNY

Pieskie Życie

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Fundacja Dwa Plus Cztery co roku wydaje kalendarz, z którego całkowity dochód przeznaczony jest dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką fundacji. Bohaterami kalendarza PsoTY 2017 są psy, których los odmienili inspektorzy ds. ochrony zwierząt Fundacji Dwa Plus Cztery. Były bite, głodzone, często chore i trzymane na krótkich ciężkich łańcuchach przytwierdzonych do czegoś, co tylko miało przypominać budę. Niektóre z nich nigdy nie wychodziły na dwór, inne całe życie dom oglądały tylko z zewnątrz. Teraz, dzięki pomocy wolontariuszy i ludzi o wielkim sercu są leczone, poznają życie w domu z dala od bólu i cierpienia. Przeciwko ich właścicielom toczą się postępowania o znęcanie się nad zwierzętami. Tegoroczny kalendarz ma zapewnić środki na dalsze interwencje oraz leczenie i socjalizację psów, których setki wciąż cierpią.

Format A3, kalendarz do samodzielnego montażu:) w zestawie znajduje się sznurek, na który należy nawlec karty:)

TAGI: #kalendarz2017, #psy
Pieskie Życie

Fundacja Dwa Plus Cztery jest wrocławską organizacją pożytku publicznego, której celem statutowym jest pomoc zwierzętom. Pod skrzydła Fundacji trafiają zwierzęta po wypadkach, chore, niechciane oraz takie, które dobrze wiedzą jak mocno człowiek może zranić. Każde z nich wymaga indywdualnego podejścia i domowego ciepła. Wolontariusze oraz przyjeciele Fundacji przyjmują te zwięrzęta do swoich domów. Praca z każdym z nich jest inna. Niektóre po tygodniu wspólnego życia przychodzą już na pieszczoty a inne po miesiącu zbierają się na odwagę, żeby choć spojrzeć w oczy swoim opiekunom. Jeśli kupiłeś ten kalendarz to właśnie pomogłeś jakiemuś zwierzęciu. Być może ono jeszcze o tym nie wie. Może czeka gdzieś przerażone albo chore, ale dzięki temu, że jesteś z nami dajesz wolontariuszom Fundacji Dwa Plus Cztery szansę na znalezienie go, wyleczenie i umożliwienie startu w nowe życie. Dziękujemy w jego imieniu 3
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pieskie Życie

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top