DecoBazaar > Święta i okazje > Kartki okolicznościowe > ptaki i architektura - kartki A6 (nr 5316830)
Poradnik prezentowy

PTAKI I ARCHITEKTURA - KARTKI A6

biała Kura

W dniach 19.12.2017 - 31.12.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.12.2017.

Cena: 24 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
4 kartki-pocztówki A6. Sylwetki ptaków (bocian, żuraw i brodziec) w szarościach, zieleniach i niebieskościach z widocznymi fragmentami ozdobnej stolarki starych drzwi.
Grafiki są częścią projektu sylwetki ptaków i architektura. Autorskie zdjęcia europejskich budynków (przede wszystkim naznaczonego upływem czasu detalu architektonicznego) są łączone z sylwetkami ptaków europejskich. Cyfrowo stworzony kolaż-grafika powstaje z sylwetki ptaka i dobranej do niej nastrojem fotografii.
Nieduże wydruki można wykorzystać jako pocztówki lub oprawione powiesić na ścianie. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym lub skandynawskim stylu.

+ 4 sztuki
+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format 10 x 15 cm każda kartka
+ gruby matowy papier offsetowy, na którym łatwo się pisze
+ zapakowane w usztywnioną tekturą kopertę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Grafiki dostępne także oddzielnie w formatach: A5, A4 i A3.
Można zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #fotografia architektury, #grafika artystyczna, #minimalizm, #skandynawski
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top