1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Ptaszek z chabrami - ilustracja oryginalna (nr 6549639)

PTASZEK Z CHABRAMI - ILUSTRACJA ORYGINALNA

pliszka

W dniach 08.06.2022 - 20.07.2022 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 20.07.2022.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalna ilustracja autorska, wykonana profesjonalnymi farbami akwarelowymi na papierze akwarelowym 300g firmy Fabriano.
Obrazek sprzedawany jest razem z passe-partout, bez ramki.
Praca jest sygnowana znakiem autorskim na awersie oraz podpisem na rewersie.

Wymiary ilustracji (z marginesami): 15 x 20 cm.
Wymiary zewnętrzne passe-partout: 24 x 18 cm
Wymiary okienka w passe-partout: 12,7 x 17,7 cm

Ilustracja wysyłana jest w tekturowym pudełku.

Kolory mogą się nieznacznie różnić od oryginału w zależności od ustawień monitora.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
PLISZKA firmuje swoim ogonkiem tylko wyroby wykonane z najwyższą starannością, których zadaniem jest nieść swoim przyszłym właścicielom radość i dobrą energię, ponieważ w ich wykonanie włożono całe serce i całą duszę. Ostatnio PLISZKA poszerza swoją ofertę o obrazki. Oczywiście z ptaszkami w roli głównej! PLISZKA jest też odpowiedzią na trudne pytanie - "Co na prezent?"

TAGI: #akwarela oryginał, #obrazek ręcznie malowany, #prezent, #ptaszek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pliszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top