DecoBazaar > Dom > Meble > Pufa/stolik SPLOT biała (nr 4978092)

PUFA/STOLIK SPLOT BIAŁA

Ż PRACOWNIA

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Ręcznie wykonana okrągła, duża pufa ze sznurów jutowo-bawełnianych to nie tylko typowe siedzisko; dzięki sporej średnicy i swojej konstrukcji, z powodzeniem może posłużyć jako stolik.

materiał:
pufa ze sznura jutowego i bawełnianego skręcanego, na szkielecie drewniano-gumowym;
kółka gumowe, nie rysują nawierzchni

wymiary:
średnica - 60cm
wysokość – całkowita: ok. 30cm (pufa: 23cm + kółka: 7,5cm)

ciężar - ok. 13kg

kolor:
boki - biały sznur bawełniany
siedzisko - naturalny sznur jutowy
spód – jasne drewno liściaste
kółka – szare

TAGI: #meble, #pufa, #recycling, #stolik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ż PRACOWNIA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top