1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Puzzle na ścianie: Minionek (nr 4968648)

PUZZLE NA ŚCIANIE: MINIONEK

Puzzlove

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Puzzlove to dekoracje na każdą powierzchnię i świetna zabawa podczas naklejania. Przypomina układanie puzzli :)
Puzzlove to wzory złożone z kwadratów, które nakleić możesz na dowolną powierzchnię: ścianę, laptopa, lodówkę, wannę, samochód lub okno.

Puzzlove to produkty najwyższej jakości:
- dwustronne
- nie zostawiają śladów
- trzymają się każdej powierzchni
- odporne na wilgoć i wodę
- certyfikowana, bezpieczna dla dzieci folia

Minionek

Charakterystyczna postać z bajki "Jak ukraść Księżyc". Minionki doczekały się też własnego filmu w którym nieźle narozrabiały. Teraz ten przemiły stworek może zagościć w pokoju twoim lub twojego dziecka. Minionek może mieć prawie metr wysokości, ale sam wzór nie jest skomplikowany. Gwarantujemy, że Puzzlove naklejki to świetna zabawa dla całej rodziny, już od momentu układania wzoru na ścianie!

wymiar użytych kwadratów: 5 cm x 5 cm
wymiar całego wzoru: 55 cm x 90 cm
liczba użytych we wzorze kwadratów: 150

TAGI: #nakejki, #naklejki dla dzieci, #puzzle, #puzzlove
Puzzlove

Puzzlove to naklejki zbudowane w kwadratów, a ich naklejanie to czysta zabawa i przypomina naklejanie puzzli. Do wyboru masz zawsze wzory zbudowane z kwadracików o wymiarach 1,5x1,5cm, 3x3cm lub 5x5cm. Nasze wzory budujemy aż z 40 różnych kolorów, a inspiruje nas życie, nowe trendy oraz bieżące mody i chwilowe zajawki.

Puzzlove to doskonała zabawa dla dorosłych i dzieci, uczy koncentracji, precyzji i kreatywności.

Puzzlove to produkty najwyższej jakości:
- dwustronne,
- nie zostawiające śladów,
- trzymające się każdej powierzchni,
- odporne na wilgoć i wodę,
- stworzone z certyfikowanej, bezpieczna dla dzieci folii.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top